Politika Haber Girişi : 22 Şubat 2024 16:20

Oktay Gökkaya Yunusemre’den Aday Oldu

Oktay Gökkaya Yunusemre’den Aday Oldu

DEVA Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Oktay Gökkaya oldu. DEVA Partisi düzenlediği programla başkan adayını tanıttı. 


DEVA Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, DEVA Partisi olarak ilk defa bir yerel seçime girdiklerini ifade etti. Tunçdirek, 31 Mart yerel seçimlerinde DEVA Partisi olarak her ilde ve ilçede kendi adaylarıyla seçime gireceklerini söyledi. Tunçdirek, adayları tespit ederken liyakate çok önem verdiklerini vurgulayarak,  işin ehli insanların belediye başkan adayı olmasına önem verdiklerini belirtti. Tunçdirek, “Yerel yönetimlerin çok önemli olduğunu biliyoruz. Gelişmenin, kalkınmanın yerelden genele yayıldığını düşünüyoruz ve buna inanıyoruz. İçinde bulunduğumuz şehrin gelişmesi, kalkınması, huzur ve refahın artması bizim önceliğimiz. Bu kapsamda Manisa’da birbirinden değerli adaylarımızla halkımızın karşısına çıkıyoruz. Yunusemre Belediye Başkan Adayımız Oktay Gökkaya, Şehzadeler Belediye Başkan Adayımız Emrah Ünlü, Saruhanlı Belediye Başkan Adayımız Cüneyt Taylan burada yer alıyor. Ayrıca Salihli, Turgutlu, Demirci’deki adaylarımız sahada çalışıyor. Yollara düştük. Amacımız daha huzurlu bir Manisa’dır” diye konuştu. 
DEVA Partisi Yunusemre Belediye Başkan Adayı Makine Mühendisi Oktay Gökkaya, DEVA Partisi GENEL Başkanı Ali Babacan ve Milletvekili Semra Aliye Kavaf ve İl Başkanı Cansın Tunçdirek’e kendisini aday gösterdikleri için teşekkür etti. Yerel seçimlerin bir bahar ortamında demokrasi şöleninde gerçekleşmesini temenni eden Gökkaya, Manisa’ya hizmet için yola çıktıklarını kaydetti. Gökkaya, “Bu şehrin çocuğuyuz, bu şehre hizmet etmek her zaman içimizde var. Manisa’nın birçok sorunu var. Bu sorunları çözmek için DEVA Partisi’nden aday olduk. Belediyeciliğin belirli bir etik çerçevede yapılması gerektiğine inanıyorum. Ülkemize, Manisa’mıza hayırlar getirsin. Sürekli halkın içinde olan biriyim. Manisa’nın sorunları genel olarak halkımız tarafından biliniyor. Yunusemre ilçemiz 275 bin nüfusuyla gerek sanayi, gerek tarımıyla ülkemizin en önemli ilçelerinden biridir. Projeler yapacağız ama biz DEVA belediyeciliğini ortaya koymamız gerekiyor. Projeler anlamında Manisa’ya ciddi yatırımlarımız olacak” diye konuştu.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.