Manisa Haber Girişi : 15 Şubat 2024 15:27

Muradiyelilere Söz Verdi

Muradiyelilere Söz Verdi

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, Muradiye Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarla buluşarak mahallenin sorunlarını dinledi. İYİ Partili Akan, “İlçe belediyesinin görevi, sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların hakkını savunmaktır. Muradiye’de aynı ittifakın iki belediyesi yıllardır topu birbirine atıyor. Bizim yönetimimizde ‘yetki alanımız değil’ sözü tarih olacak” dedi.

 

Muradiye Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan’dan önemli açıklamalar geldi. İYİ Partili Akan, Muradiye’de yaşayan vatandaşların en büyük şikayetlerinden birinin belediyeler arası koordinasyonsuzluk olduğunu belirtti.

İYİ Parti Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan, “Muradiye Mahallesi’nde yıllardır devam eden bir altyapı sorunu var. Bu sorun, üst yapıdaki çalışmaları da büyük ölçüde etkiliyor. Ayrıca Muradiye’nin en önemli sorunlarından biri de artan nüfusa karşın sosyal hayatın yok denecek kadar az olması. Yunusemre’nin en büyük mahallesi; hem altyapıdan, hem üstyapıdan, hem sosyal donatı alanlarının yetersizliğinden, hem ulaşımdan, hem de elektrikten sıkıntı çekiyor. Altyapı Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne, üst yapıdaki bazı çalışmalar da Yunusemre Belediyesi’ne ait. Bu iki belediye, yıllardır sorunlarının çözemedikleri için sahada bir koordinasyonsuzluk var ve bunun cezasını vatandaş çekiyor” dedi.

 

“YUNUSEMRELİLERİN HAKKINI SAVUNACAĞIM”

Yunusemre Belediye Başkan adayı Tufan Akan son olarak şu ifadeleri kullandı, “İlçe belediyesinin görevi, sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların hakkını savunmaktır. Muradiye’de aynı ittifakın iki belediyesi yıllardır her sorunda topu birbirine atıyor. Ben buradan Muradiye’de oturan vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Bizim yönetimimizde ‘yetki alanımız değil’ sözü tarih olacak. Yunusemrelilerin hakkını savunmak için ne yapılması gerekiyorsa yapacak, bahane değil çözüm üreteceğim. Gelin; hem Muradiye’nin, hem de Yunusemre’nin kaderini hep birlikte değiştirelim”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.