Politika Haber Girişi : 22 Ocak 2024 15:56

“İpin Ucu Kaçtı”

“İpin Ucu Kaçtı”

Ekonomide yaşanan ve her geçen gün zamlarla daha da ağırlaşan kriz üzerinden iktidara yüklenen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, “Müsebbibi iktidar” dedi. Karamollaoğlu, konuyla ilgili, “Yıl başında maaşlar ortalama yüzde 50 artarken, o günden bugüne iğneden ipliğe her şey yüzde 100 ila yüzde 200 arası zamlandı. Çünkü ipin ucu kaçtı” ifadesini kullandı.

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, ekonomide yaşanan kriz üzerinden iktidara yüklendi. Tek suçlunun iktidar olduğunu ifade eden Saadet Partisi lideri maaşlarda yüzde 50 yapılan zamma karşı çarşıda, pazarda, mağazada yapılan zammın ise yüzde 100, yüzde 200 olduğunu söyledi.

Karamollaoğlu X hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “Yıl başında maaşlar ortalama %50 artarken, o günden bugüne iğneden ipliğe her şey %100 ila %200 arası zamlandı. Çünkü ipin ucu kaçtı! İktidar, sürekli farklı “düşmanlar” ilan etse de; bugünkü tablonun müsebbibi bizzat iktidarın kendisidir, uyguladıkları yanlış politikalardır.


 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.