Gündem Haber Girişi : 21 Şubat 2024 14:30

Ergün’den Akhisar Çıkartması

Ergün’den Akhisar Çıkartması

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti. 

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi ile birlikte AK Parti İlçe Teşkilatına ziyarette bulundu. Başkan Ergün'e, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı,  MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe, Belediye Meclis Üyeleri eşlik etti. Başkan Ergün ve Akhisar Belediye Başkan Adayı İşçi, AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer ve partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.


“YENİDEN, UYUM İÇİNDE”
AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, “Seçime çok az bir süre kaldı. Akhisar’ımız hak ettiği hizmetleri göremediğinden şikayetçi. Yeniden Büyükşehir ve Akhisar Belediyemizin uyumunu istiyoruz. Cumhur İttifakı olarak önümüzdeki günlerde Akhisar tekrar eski değerini kazanacak. İnşallah önümüzdeki dönem başkanlarımızla birlikte tam yol ileri diyoruz” dedi. 


“BAŞARI VE İŞBİRLİĞİ HEDEFLİYORUZ”
Başkan Ergün ile birlikte Akhisar’da önemli çalışmalar yapacaklarını ifade eden Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, “Bu güzel güneşli günde çok değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ü Akhisar’ımızda, partimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Daha önce yaptığı hizmetlerle gönlümüzde taht kuran Büyükşehir Belediyemizle tekrar Akhisar Belediyesinin koordinasyonu sağladığımızda daha büyük başarıları ve işbirliğini hedefleyeceğiz” dedi.


“HUZUR DOLU BİR AKHİSAR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Akhisar’da olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, “Akhisar’da olmakta çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak son 2 dönemdir Büyükşehir Belediye Başkanlığımı tamamlamak üzereyim. Cumhur İttifakı çatısı altında yeniden adaylığımız bizlere tevdi edildi. Bizleri bu göreve layık gören çok değerli büyüklerime teşekkür ediyorum. Geçmişte yaptığımız hizmetler, Akhisar’ımıza yaptığımız hizmetler ortada. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı. 31 Mart seçimlerinde Ömer kardeşimin seçileceğinden hiç şüphem yok. Açıkladığımız projeleri de inşallah yapacağız. Alt ve üst yapısı yenilenmiş huzur dolu bir Akhisar için çalışıyoruz” dedi.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.