Gündem Haber Girişi : 14 Şubat 2024 12:04

AK Parti’li Kurt’tan MGC’ye Ziyaret

AK Parti’li Kurt’tan MGC’ye Ziyaret

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’ı ziyaret etti

 

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Yavuz Kurt, Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Filizkan’ı ziyaret etti. Ziyarette Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, AK Parti Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Tülay Şentürk yer aldı. Cemiyet Başkanı Filizkan, Yavuz Kurt’un SGK İl Müdürlüğü yaptığı dönemde önemli çalışmalara imza attığını ifade ederek, 31 Mart yerel seçimlerde başarılar diledi. 
Türkiye Yüzyılına yaşarı bir belediyecilik için çalışacağını kaydeden Yavuz Kurt, “Spil Dağı’nda eko turizmi geliştirmek istiyoruz. Teleferik, hafif raylı sistem, Gediz Nehrimizin ihya edilmesi, temizlenmesi ve halkamızın kullanımına açılması. Üçü de birbirinden kıymetli ve önemli projeler. Ama çok vaat edildi, çokça söylendi. Alabildiğimiz mesafe şuan tatminkar bir noktada yok. Bunlar çalışılması gereken projeler, çok değerli projeler ama ben bunları vaatlerim arasında sıralamayıp 1 Nisan’dan itibaren ruhsatlandırmamız halinde derinden derine çalışacağız. Buralarda bir devlet ciddiyetiyle kamu vakarıyla hareket etmek istiyoruz. Dediğim gibi hemşerilerimizin adına bir parmak bal çalalım, onların gözüne girelim, bu seçimi kazanalım vira bismillah sonra bakarız bizde böyle bir şey yok. Biz önümüzdeki 5 yıla talip değiliz. Önümüzdeki 25 yıla 50 yıla 100 yıla talibiz. Onun için Türkiye Yüzyılı vizyonuna yaraşır bir belediyecilik anlayışından Sayın Cumhurbaşkanımız bahsediyor.  Biz 9 seçim sonra 10 seçim sonra kazanacak olan belediye başkanına göre hareket etmeliyiz. Onların elini rahatlatacak şekilde hareket edelim. Çünkü biz yaptık olduk keyfiyetiyle bugünün sorunlarına palyatif tedbirlerle çözüm ürettiğinizde sizin bugün adına çözüm dediğiniz şeyler yarın bizatihi sorunun kendisi oluyor. Bu ikisini birbirine karıştırmamak gerekiyor. Şehirdeki paydaşlarımızla işbirliği hareket etmeliyiz” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.