Manisa Haber Girişi : 29 Şubat 2024 16:21

Büyük Bir Skandal!

Büyük Bir Skandal!

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa İl Başkanı İlksen Özalper, AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Yavuz Kurt’un tanıtıcı reklamının olduğu panonun Hatuniye Camii avlusu içerisine konmasını eleştirdi. CHP’li Başkan Özalper, “İbadethanelere siyaset karıştıran bu zihniyet, tam bir akıl tutulması yaşıyor. Büyük bir skandalla karşı karşıyayız” dedi. 

 

AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan adayı Yavuz Kurt’un, parti logosunun bulunduğu Berat Kandili kutlaması için hazırlatılan reklam panosunun Hatuniye Camii avlusu içerisine yerleştirilmesine CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper’den sert tepki geldi. 


“CAMİYE PARTİ REKLAMI YERLEŞTİRDİLER”

CHP’li Başkan Özalper, “Akıl tutulması yaşayan, kazanmak için camiye bile siyaset karıştıran bir zihniyetle mücadele ediyoruz. Camileri kendi parti binaları gibi kullanan AKP’nin son yaptığı hareket, büyük bir skandaldır. Hatuniye Camii’nde, abdest alınan bölgeye kurulan, içerisinde parti logosu bulunan bu reklam panosu vatandaşlarımızdan büyük bir tepki topladı. Camiye ibadet için giden vatandaşlarımız, AKP reklamı iliştirilen bir reklam panosuyla karşılaşıyor. Kazanmak için ibadethanelere siyaset sokan bu zihniyet, ülkemizi büyük bir kutuplaştırmaya sürükledi ve sürüklemeye de devam ediyor” dedi.


“AKP ADAYININ MANİSALILARA ÖZÜR BORCU VAR”

CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper son olarak şu ifadeleri kullandı, “Siyasi partilerin adaylarının Berat Kandili kutlama mesajları elbette her yerde paylaşılmalıdır. Bizim burada karşı olduğumuz hareket, içerisinde AKP logosu da bulunan bu panonun cami içerisine yerleştirilmesidir. AKP adayının tüm Manisalılara bir özür borcu vardır”
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.